Kontakt
» Kontaktandmed

Ametinimetus

Töötaja nimi

Telefon

E-post

  1. Sekretär Elina Vigor   Tel. 385 0138  Faks 385 0283  jarva.ty [at] jarvaty.ee
  2. Juhatuse esimees  Tõnu Uibopuu  Tel. 385 1414  Mobiil 509 1638 (300)  tonu.uibopuu [at] jarvaty.ee
  3. Juhatuse liige  Priit Teder  Tel. 385 0857  Mobiil 513 9145 (562)  priit.teder [at] jarvaty.ee
  4. Pearaamatupidaja  Aira Nõmmik  Tel. 385 0669  Mobiil 510 7680 (560)  aira.nommik [at] jarvaty.ee
  5. Pearaamatupidaja asetäitja  Liivi Vassiljeva  Tel. 385 1416  liivi.vassiljeva [at] jarvaty.ee
  6. Pearaamatupidaja asetäitja  Pille Silluta  Tel. 385 0463  pille.silluta [at] jarvaty.ee
  7. Infoloog  Aivo Luuk  Mobiil 516 8675 (563)  aivo.luuk [at] jarvaty.ee
  8. Personalijuht  Ivi Juknaite  Tel. 385 0395 Mobiil + 372 515 9363 ( 623 )  personal [at] jarvaty.ee
  9. Tehnotalituse juht  Endel Polli  Tel. 385 0341  Mobiil 503 9155 (565 )  endel.polli [at] jarvaty.ee
10. Müügijuht  Lemmi Prandi  Tel. 385 1469  Mobiil 514 6054 (564)  lemmi.prandi [at] jarvaty.ee
11. Müügijuht  Tiiu Künnapuu  Tel. 385 0216  Mobiil 505 9308 (573)  tiiu.k [at] jarvaty.ee
12. Toitlustuse juht  Evi Lumi  Tel. 385 0395  Mobiil 5347 8710 (510)  evi.lumi [at] jarvaty.ee
13. Virumaa müügijuht  Kristi Salumets   Mobiil 5194 8385 (291)  kristi.salumets [at] jarvaty.ee
     
     
.
porn videos free mobile porn videod, xxx videos, nxgx porn videos, iphone porn videos.